INVL Logo

Bērnu apdrošināšana

Parūpējieties par savu un ģimenes rītdienu

Bērnam, atklājot apkārtējo pasauli, priecājoties un sportojot, mēdz notikt nelaimes gadījumi. Šādos brīžos ir tikai dabīgi, ka Jūs kā vecāks vēlaties atbalstīt bērnu un nodrošināt labākās ārstēšanas un atveseļošanās iespējas.

Atrodiet Jūsu bērnam piemērotāko apdrošināšanu. Papildus dzīvības apdrošināšanai Jums ir iespēja izvēlēties arī citus apdrošināšanas segumus savam bērnam, tādus kā:  traumu, invaliditātes vai kritisko slimību papildapdrošināšanas segumus.

Apdrošināšanas segumi

Dzīvības apdrošināšana līdz 7 000
Traumas nelaimes gadījumā līdz 30 000
Invaliditāte nelaimes gadījumā līdz 100 000
Nāve nelaimes gadījumā līdz 7 000
Kritisko slimību apdrošināšana līdz 100 000

Kāpēc Jums būtu jāapdrošina savs bērns?

 • Arī bērniem pastāv nelaimes gadījumu un kritisko slimību risks.
 • Gadījumā, ja notiek nelaime, kā rezultātā tiek gūtas traumas vai iestājas invaliditāte, ir ļoti svarīgi nekavējoties uzsākt rehabilitācijas procesu, taču rindas uz valsts nodrošināto bezmaksas medicīnisko aprūpi var būt garas. Saņemot apdrošināšanas atlīdzību, Jūs varat izmantot maksas pakalpojumus, neatkarīgi no savas finansiālās situācijas.
 • Nopietnas saslimšanas gadījumā, ātrākam bērna atveseļošanās procesam, var būt nepieciešama maksas aprūpe vai dārgi medikamenti. Valsts parasti sedz sākotnējās ārstēšanas izmaksas, taču viss ārstēšanās un atveseļošanās process var būt ilgs un dārgs.
 • Jūs varat izmantot apdrošināšanas atlīdzību Jūsu ģimenei visnepieciešamākajā veidā, kas var būt ilgtermiņa rehabilitācija vai īpaša medicīniska aprūpe, dzīvesvietas pielāgošana bērna vajadzībām vai valsts sociālā nodrošinājuma nekompensēto medikamentu iegāde.

INVL bērna dzīvības apdrošināšanas priekšrocības:

 • Apdrošināšana ir pieejama jau sākot no 2 mēnešu vecuma.
 • Risku izvērtēšanas process tiek veikts tikai pie līguma noslēgšanas.
 • Noslēdzot ilgtermiņa līgumu, nav nepieciešams ik gadu polisi pagarināt.
 • Ja bērns sāk apmeklēt treniņus, apdrošināšanas prēmijas summa un nosacījumi nemainās (izņemot gadījumus, kad bērns nodarbojas ar profesionālo sportu).
 • Apdrošināšanas līguma noteikumus var pielāgot individuālām vajadzībām.
 • Apdrošināšanas atlīdzības pieteikuma gadījumā, dokumentus var iesniegt elektroniski, parakstot tos ar drošu elektronisko parakstu.
 • Dzīvības un papildapdrošināšanas segumi ir spēkā visā pasaulē, 24 stundas diennaktī.

 

 

*Papildapdrošināšanu nevar iegādāties nodalīti no dzīvības apdrošināšanas polises.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

Aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!

Aizpildiet pieteikumu

Piesakieties bezmaksas konsultācijai Jums ērtā laikā!

 • Noklikšķinot uz pogas “Reģistrēties”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iesniegtie personas dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums konsultācijas sniegšanai. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politiku, šie dati tiks apstrādāti vienu gadu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 092 988