INVL Logo

Kritisko slimību papildapdrošināšana

Risinājums tiem, kuru ietaupījumi var nebūt pietiekoši, lai saglabātu ierasto ikdienas dzīvi nopietnas slimības gadījumā. Saņemtā atlīdzība sniegs finansiālu drošību atveseļošanās laikā.

Atlīdzība, kritiskās slimības diagnozes gadījumā, dos laiku parūpēties par savu veselību. Atlīdzība sniegs finansiālu atbalstu, kuru varēsiet izmantot pēc saviem ieskatiem – medikamentiem, ārstniecības pakalpojumiem, rehabilitācijai vai citiem tēriņiem.

Apdrošināšanas atlīdzība pēc diagnozes noteikšanas tiek izmaksāta kā vienreizējs maksājums un tās apmērs ir vienāds ar apdrošināšanas līgumā izvēlēto kritisko slimību apdrošināšanas summu. No apdrošināšanas atlīdzības netiek ieturēti nodokļi.

*Papildapdrošināšanu nevar iegādāties nodalīti no dzīvības apdrošināšanas polises

 

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

Aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!

Aizpildiet pieteikumu

Piesakieties bezmaksas konsultācijai Jums ērtā laikā!
  • Noklikšķinot uz pogas “Reģistrēties”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iesniegtie personas dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums konsultācijas sniegšanai. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politiku, šie dati tiks apstrādāti vienu gadu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 092 988