INVL Logo

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana

Parūpējieties par savu un ģimenes rītdienu

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir radīta, lai apvienotu divus aspektus – naudas uzkrāšanu nākotnes vajadzībām un dzīvības apdrošināšanu, tā rūpējoties par savu un savu tuvinieku nākotni.

Atveseļošanās periodā pēc traumas vai nopietnas slimības, apdrošināšanas atlīdzība palīdzēs justies finansiāli drošāk un stabilāk. Neparedzētu finansiālo grūtību gadījumā, Jums būs iespēja izņemt daļu vai visu uzkrāto kapitālu. Apdrošināšana sniedz finansiālu drošību tuviniekiem, zaudējot ģimenes apgādnieku vai citu ģimenes locekli.

INVL Life uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas priekšrocības:

  • Apdrošināšanas prēmijas var būt, sākot no 30 eiro mēnesī.
  • Plaša ieguldījumu risinājumu izvēle.
  • Apdrošināšanas prēmijas var maksāt gan fiziskas, gan juridiskas personas.
  • Apdrošināšanas līguma darbības laiks – līdz pat apdrošinātās personas 80. dzimšanas dienai.
  • Apdrošināšanas atlīdzība apdrošinātā nāves gadījumā netiek aplikta ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.
  • Iespēja saņemt no valsts iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus.

Uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas priekšrocības

  • Elastīgi– tā sniedz iespēju uzkrāt vienkāršā veidā, atbilstoši Jūsu mērķiem. Jūs varat iemaksāt lielāku summu uzreiz vai veikt regulārus mazākus maksājumus, kā arī uz laiku pārtraukt veikt iemaksas, ja tas nepieciešams. Uzkrājumus var izņemt jebkurā laikā.
  • Ērti – Jūs viegli varat pārvaldīt savus uzkrājumus un mainīt ieguldījumu risinājumus mūsu pašapkalpošanās vidē E-Life.
  • Nodokļu ieguvumi – veicot iemaksas uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas līgumā, var izmantot nodokļu atvieglojumus, no valsts saņemot atpakaļ daļu no samaksātā Iedzīvotāju ienākumu nodokļa. Nodoklis 20% apmērā tiek atmaksāts par apdrošināšanas līgumā veiktajām iemaksām par summu, kas nepārsniedz 10% no bruto ienākumiem attiecīgajā taksācijas gadā, bet ne vairāk kā 4 tūkstoši eiro. Kapitāla pieauguma nodoklis no peļņas daļas tiek ieturēts vienīgi līguma pārtraukšanas brīdī.

 

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

Aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!

Aizpildiet pieteikumu

Piesakieties bezmaksas konsultācijai Jums ērtā laikā!

  • Noklikšķinot uz pogas “Reģistrēties”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iesniegtie personas dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums konsultācijas sniegšanai. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politiku, šie dati tiks apstrādāti vienu gadu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 092 988