INVL Logo

Saņemiet finanšu plānošanas padomu attālināti

Attālinātā konsultācija

Piesakieties bezmaksas konsultācijai pa tālruni vai videozvanā!

  • Noklikšķinot uz pogas “Reģistrēties”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iesniegtie personas dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums konsultācijas sniegšanai. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politiku, šie dati tiks apstrādāti vienu gadu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 092 988

Ielūdzam Jūs uz interaktīvu konsultāciju!

Plānot savu nākotnes uzkrājumu var jebkurā laikā un vietā. INVL finanšu konsultanti ir gatavi konsultēt Jūs tiešsaistē. Viss, kas nepieciešams – jāpiesakās konsultācijai un datorā vai mobilajā tālrunī jāatver e-pastā saņemto saiti.

Uzziniet, kas jauns notiek finanšu tirgos, neizejot no mājām!

Kāpēc tiešsaistes konsultācijas ir tik ērtas?

  • Jūs varat pievienoties konsultācijai no mājām, darba vai jebkuras citas vietas.
  • Konsultācijā var piedalīties arī Jūsu ģimenes locekļi.

Viss, kas Jums jādara – reģistrējieties un nodrošiniet, ka ir pieejams dators vai mobilais telefons.

Kā notiek konsultācija?

Konsultācijas notiek, izmantojot lietotni Zoom. Tas ir vienkāršs, ērts un uzticams rīks tiešsaistes konsultācijām. Kad esat reģistrējies, INVL konsultants sazināsies ar Jums, lai vienotos par piemērotu laiku un nosūtītu Jums attiecīgu saiti uz e-pastu.

Svarīgi zināt

Izvēlieties pensiju plānu atbildīgi. Pirms parakstīt pensijas uzkrāšanas līgumu vai mainīt pensiju plānu, pievērsiet uzmanību ieguldījumu riskiem un piemērotajām komisijas maksām. Uzmanīgi izlasiet pensiju plāna dokumentus, kas ir neatņemama pensiju uzkrāšanas līguma sastāvdaļa.

Ieguldīšana pensiju 2. un 3. līmeņa plānos ir saistīta ar ieguldījumu risku. Pensiju plāna vērtība var palielināties vai samazināties, vai Jūs varat atgūt mazāk nekā esat ieguldījis. Iepriekšējie pensiju plāna rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus un ienesīgumu nākotnē. Veiciet savu izvēli atbildīgi un pirms pieņemat lēmumu par ieguldīšanu, pats vai ar ieguldījumu konsultanta palīdzību, novērtējiet visus ar ieguldījumu saistītos riskus.

Visai sniegtajai informācijai ir reklāmas raksturs, un to nevar interpretēt kā ieteikumu, piedāvājumu vai uzaicinājumu ieguldījumiem pensiju plānos, kurus pārvalda INVL Asset Management vai piedāvā INVL atklātais pensiju fonds. Lai arī šī reklāmas veida informācija ir balstīta uz avotiem, kas tiek uzskatīti par ticamiem, INVL Asset Management un INVL atklātais pensiju fonds nav atbildīgi par informācijas neprecizitātēm vai izmaiņām, kā arī par zaudējumiem, kas var rasties, ja ieguldījumi tiek veikti, pamatojoties uz šo informāciju.