INVL Logo

INVL Family Office

Mēs sapratām, ka ar standarta ieguldījumu risinājumiem klientiem vairs nepietiek, tāpēc piedāvājam individualizētus visaptverošus ieguldījumu pārvaldības pakalpojumus, kas balstīti uz unikālu darbības modeli. Family Office pakalpojumi ir paredzēti klientiem, kuriem nepieciešama bezkompromisa kvalitāte un neatkarīgu, uzticamu profesionāļu ieteikti risinājumi, kas balstīti uz ekskluzīvām zināšanām un pieredzi, lai veidotu, pārvaldītu, vairotu un uzturētu klientu labklājību.

E-pasts:
[email protected]

Tālrunis:
+371 67 092 988

 

Spēcīga un uzticama komanda – ieguldījumu pārvaldnieki, juristi, nodokļu konsultanti – lai rūpētos par Jūsu ieguldījumu aktīviem un to pārvaldi.

Mūsu pienākums ir ne tikai izprast, kā Jūs raugāties uz savu bagātību, bet ieteikt tieši Jums labāko risinājumu un rīcības plānu, mērķu sasniegšanai. Tāpat mums ir svarīgi rūpēties par Jūsu tuvinieku finanšu pratību.

Mūsu stratēģija ir atvērta ieguldījumu struktūra – nepārtraukti pētām tirgu, lai Jums nodrošinātu piemērotākos ieguldījumu produktus, neatkarīgi no to pārvaldniekiem, aktīvu klases un ģeogrāfijas.

Daļa no Invalda INVL ieguldījumu pārvaldīšanas grupas

Invalda INVL ir vadošā ieguldījumu pārvaldīšanas grupa Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Augot un attīstoties ar atklātu pieeju, tā rada labklājību cilvēkiem . Grupas uzņēmumi pārvalda vairāk nekā 1 miljardu eiro vērtus ieguldījumus vairākās ieguldījumu klasēs, tostarp privātajā kapitālā, mežos un lauksaimniecības zemē, atjaunojamajā enerģijā, nekustamajā īpašumā, kā arī privātajos parāda vērtspapīros. Grupas darbības sfēra ietver arī Family Office pakalpojumus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, pensiju fondu pārvaldību Latvijā, kā arī ieguldījumus pasaules vadošo trešo pušu fondos.

Invalda INVL akcijas kopš 1995. gada tiek tirgotas Nasdaq Viļņas biržā.