INVL Logo

Invalda INVL veic darbības Mandatum Life’s dzīvības...

Aktīvu pārvaldīšanas grupa Invalda INVL, kuras mērķis ir piedāvāt klientiem dažādus risinājumus, lai nodrošinātu viņu finansiālo drošību un labklājību, veic darbības, lai iegādātos biznesu Baltijas valstīs no Mandatum Life, vienu no Somijas lielākajām dzīvības apdrošināšanas sabiedrībām, kas darbojas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, izmantojot filiāļu darbību.

Vairāk

PAZIŅOJUMS PAR INVL UMBRELLA FUND UN INVL BALTIC FUND

IPAS “INVL Asset Management” ar šo informē, ka Lietuvas uzraudzības iestāde ir apstiprinājusi UAB “INVL Asset Management” valdes lēmumu par izmaiņām attiecībā uz UAB “INVL Asset Management” pārvaldītajiem ieguldījumu fondiem…

Vairāk

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Rūpējoties par klientu un darbinieku veselību, kā arī palīdzot ierobežot COVID-19 izplatību, informējam, ka no 12.10.2020. IPAS "INVL Asset Management" un AS "INVL atklātais pensiju fonds" pakalpojumus sniedz attālināti. Jautājumu..

Vairāk

Ekonomikas ministrijas iniciatīva “Ierēdnis ēno...

2020. gada 16. septembrī notika Ekonomikas ministrijas iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, kuras ietvaros IPAS “INVL Asset Management” viesojās Gunvaldis Davidovičs (Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta Kapitāla tirgus un apdrošināšanas..

Vairāk

“INVL Baltic Sea Growth Fund” kļuvis par vairākuma...

Baltijas reģiona lielākais privātā kapitāla investīciju fonds “INVL Baltic Sea Growth Fund” („Fonds”) ir sekmīgi noslēdzis darījumu par kontrolpaketes (52,81%) iegādi AS “Eco Baltia”, kas ir Baltijā lielākā vides apsaimniekošanas..

Vairāk

Informācija klientiem

Cienījamie klienti! Aktīvi sekojot līdzi valdības paziņojumiem un situācijai valstī, rūpējoties par darbinieku un klientu veselību, IPAS “INVL Asset Management” un AS “INVL atklātais pensiju fonds” paziņo, ka klientu apkalpošana..

Vairāk

Darba laiks svētkos

Cienījamie klienti,   vēlamies Jūs informēt, ka 2019.gada 24., 25., 26., 31. decembrī un 1.janvārī mūsu birojs būs slēgts. Ar cieņu,   INVL atklātais pensiju fonds  

Vairāk

Nomainīta IPAS “INVL Asset Management” un AS “INVL...

Informējam, ka ir mainīta biroja un juridiskā adrese: Elizabetes iela 10B-1, Rīga, LV-1010

Vairāk

Pabeigta pensiju plāna “INVL Konservatīvais 58+”...

2019.gada 1.oktobrī akciju sabiedrība “INVL atklātais pensiju fonds” pabeidza pensiju plāna “INVL Konservatīvais 58+” pievienošanu pensiju plānam “INVL Komforts 53+”.   Pievienošanas rezultātā pensiju plāna “INVL Konservatīvais 58+” dalībnieki ir..

Vairāk