INVL Logo

 

Praktisks veids, kā motivēt

Pievienojieties vairāk kā 900 uzņēmumiem, kas jau tagad motivē savus darbiniekus, uzkrājot viņu pensijai.

Lūdzu, aizpildiet pieteikumu, un mēs ar Jums sazināsimies, lai izstāstītu vairāk par šo sociāli atbildīgo veidu, kā motivēt savus darbiniekus.

Rūpējieties par savu komandu

Reģistrējieties konsultācijai!

 • Noklikšķinot uz pogas “Reģistrēties”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iesniegtie personas dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums konsultācijas sniegšanai. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politiku, šie dati tiks apstrādāti vienu gadu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 092 988

Pievilcīgs darba devējs

59% darbinieku atzīst, ka viņus motivētu darba devēja lēmums veikt uzkrājumus viņu pensijai*. Nav pārsteidzoši, ka tas kļūst par ierastu veidu, kā motivēt savus darbiniekus. Šis ir atbildīgs lēmums, kas ļauj Jums rūpēties par savu darbinieku nākotni.

* 2020.gads, Iedzīvotāju aptauja, aptaujas pasūtītājs INVL Asset Management

Kāpēc Jums vajadzētu pievienoties?

Iespēja sniegt vairāk

Ja plānojat motivēt savu darbinieku un šim mērķim varat atvēlēt noteiktu summu, dodot iespēju izvēlēties starp prēmiju un iemaksu pensiju 3. līmeņa fondā, tad lielāks ieguvums darbiniekam būtu no iemaksas pensiju plānā, jo šī summa netiek aplikta ar tiem nodokļiem, kas tiek piemēroti algas vai prēmijas izmaksai.

Nodokļu atvieglojumi

Darbinieku motivācija ir svarīgs faktors. Motivējot darbiniekus ar pensijas uzkrājumiem, Jūs, kā darba devējs, varēsiet piedāvāt vairāk, jo pensiju fondā pārskaitītie līdzekļi ir atbrīvoti no nodokļiem (atšķirībā no prēmijas):

 • Darba devēja sociālās apdrošināšanas iemaksām – 23,59%
 • Darba ņēmēja sociālās apdrošināšanas iemaksām – 10,5%
 • Iemaksu veikšanas brīdī nav jāmaksā arī Iedzīvotāju ienākumu nodoklis – 20%-23%
 • Ērti

  Darba devējam ir viegli izveidot programmu savu darbinieku pensiju uzkrājumiem un pārvaldīt to. Jums tiks piešķirts personīgais konsultants, kurš vienmēr būs gatavs palīdzēt.

   

   

  Uzticams partneris

  Mēs darbojamies aktīvu pārvaldīšanā jau vairāk kā 30 gadus un esam daļa no Invalda INVL grupas. Mēs pārvaldām pensiju fondus kopš to darbības uzsākšanas 2002. gadā. Mūsu komanda nodarbojas tikai ar aktīvu un ieguldījumu pārvaldību, tāpēc mēs to pārzinām līdz pat smalkākajām niansēm.

   

   

  Kā sākt?

  Lūdzu aizpildiet pieteikumu. Mēs sazināsimies ar Jums un pastāstīsim visu par iespējamiem risinājumiem, lai motivētu Jūsu darbiniekus ilgtermiņā.

  Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs nosūtīsim Jums atbilstošus dokumentus, instrukcijas un prezentācijas.

   

  Vai esat jau apņēmies pievienoties programmai, bet meklējat piemērotu partneri? Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs ar Jums sazināsimies.

  Uz visiem jautājumiem Jums atbildēs personīgi:

  Ieva Radziņa
  Ieva Radziņa

  Attīstības daļas vadītāja

  + 371 67 092 988

  Ieva Radziņa
  Ieva Radziņa

  Attīstības daļas vadītāja

  + 371 67 092 988