INVL Logo

“INVALDA INVL” pievienojas starptautiskajai asociācijai “INVEST EUROPE”

“Invalda INVL”, viena no vadošajām aktīvu pārvaldības grupām Baltijas reģionā, kopā ar “INVL Asset Management” meitas uzņēmumiem Lietuvā un Latvijā, ir kļuvušas par pilntiesīgu “Invest Europe” dalībnieci, kas ir organizācija, kas apvieno Eiropā privātā kapitāla un riska kapitāla nozares un  investorus.  

"Pievienošanos “Invest Eirope” mums ir kvalitatīvi jauns solis, kas ļaus mums aktīvāk iesaistīties Eiropas privātā kapitāla tirgū, paļaujoties ne tikai uz pieredzi, kuru mēs paši esam būvējuši divdesmit piecu gadu darbības laikā Baltijā un citās Eiropas valstīs, bet arī uz iespējām, ko šīs organizācijas sniedz”, atzīst Darius Šulnis, “Invalda INVL” izpilddirektors.

“Invest Europe” pārstāv privātā kapitāla, riska kapitāla un infrastruktūras nozares Eiropas valstīs, kopā ar saviem investoriem, nodrošinot savus dalībniekus  ne tikai ar kapitālu, bet arī ar inovācijām un zināšanām. “Invest Europe”  mērķis ir arī veicināt konstruktīvu ieguldījumu nozares politiku, tā darbojas kā aizbildnis nozares profesionālajiem standartiem, nosakot prasības tās dalībniekiem attiecībā uz dalībnieku atbildības jomām, labu pārvaldību un caurspīdīgumu.  

Kļūstot par biedru, ”Invalda INVL” ir apņēmusies ievērot “Invest Eiropas” rīcības kodeksu, kurā noteikti uzvedības principi privātā kapitāla un riska kapitāla nozarē.