INVL Logo

IPAS “INVL Asset Management” palielina pamatkapitālu

Latvijā vienīgais neatkarīgais, jeb bankas struktūrās neietilpstošais, pensiju fondus pārvaldošais uzņēmums, IPAS “INVL Asset Management”, kas pārvalda Valsts fondētās pensijas shēmas (pensiju 2.līmeņa) ieguldījumu plānus “INVL Konservatīvais 58+”, “INVL Komforts 47+” un “INVL Ekstra 16+”, ir palielinājis pamatkapitālu līdz 1 miljonam eiro.

2016.gada 4.jūlijā LR Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēta “INVL Asset Management” pamatkapitāla palielināšana.

“Mūsu pensiju 2.līmeņa plānu klientu skaits 2016.gada pirmajā pusgadā ir palielinājies par 6 procentiem, līdz ar to ir audzis arī kopējais pārvaldīto līdzekļu apjoms, pārsniedzot 50 miljonus eiro. Lai stiprinātu pamatkapitāla bāzi, uzņēmuma akcionārs, viens no vadošajiem Baltijas aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumiem, “Invalda INVL” grupa, ir lēmis to palielināt”, skaidro Valdes priekšsēdētājs Andrejs Martinovs.

“Esam gandarīti, ka arvien vairāk klientu izvēlas mūsu pensiju 2.līmeņa plānus, kuri tiek pārvaldīti pēc intelektuālas investēšanas principiem, balstoties uz ieguldītāju „Dzīves cikla” konceptu – piedāvājot klientiem izvelēties vispiemērotāko pensiju plānu, vadoties no viņu vecuma, kas, savukārt, nodrošina lielāku iespēju sasniegt augstāku sagaidāmo peļņu, līdzsvarojot ieguldījumu risku dažādos dzīves posmos,” atzīst Andrejs Martinovs.