INVL Logo

Uzkrājumi

Vai sapņojat par brīvdienu māju, finansiāli nodrošinātu nākotni savam bērnam vai varbūt vēlaties doties ceļojumā apkārt pasaulei? Vai Jūsu mērķis ir būt drošam, ka viss ir kārtībā ar Jūsu finansiālo situāciju?  Dzīves kvalitātes uzlabošanai, sākat veidot uzkrājumu jau šodien. Uzkrājuma veidošana palīdzēs īstenot sen lolotos sapņus un sasniegt uzstādītos mērķus.

Vienlaicīgi Jūs būsiet sagādājis finansiālās drošības garantu neparedzamām situācijām. Regulāri uzkrāt kaut nelielu naudas summu ir vērtīgi. Prātīga izvēle būs uzkrājošā dzīvības apdrošināšana, ja plānojat veidot uzkrājumu ilgtermiņā, kā arī iegūt nodokļu atvieglojumus.

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana var būt tik vienkārša, cik vien Jūs vēlaties. Jums nav jāseko apdrošināšanas līguma norisei, ja vien nevēlaties aktīvi piedalīties ieguldījumu pārvaldē vai arī nemainās Jūsu ieguldījumu mērķi. Ar savu izvēli Jūs varat ietekmēt potenciālās atdeves un riska attiecību, kādu esat gatavi uzņemties.

Uzkrājuma veidošana ar dzīvības apdrošināšanas līguma palīdzību sniedz Jums arī nodokļu maksājumu atgūšanas iespēju, kas paaugstina uzkrājuma efektivitāti.